W roku szkolnym 2025/2026 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Emp@tyczna Klasa”.
👉 W ramach projektu realizowali tegoroczne misje związane z rozwijaniem empatii, życzliwości i tolerancji. Podejmowane działania dotyczyły również wolontariatu, bezpieczeństwa w sieci oraz troski o środowisko i osoby ze szczególnymi potrzebami.
👉 Udział w projekcie sprzyjał kształtowaniu postaw społecznych, wzajemnego szacunku oraz odpowiedzialności za innych.
👏 Dzięki wspólnym działaniom uczniowie rozwijali wrażliwość na potrzeby innych i uczyli się, jak ważna jest współpraca oraz budowanie dobrych relacji w społeczności szkolnej i poza nią.